Uvodna riječ
USTROJSTVO
PRORAČUN BBŽ
VODIČ ZA GRAĐANE
PET GODINA BBŽ U EU
Preuzmite .pdf
V. IZMJENE I DOPUNE PROSTORNOG PLANA BBŽ
PRUZMITE ZAHTJEV ZA
OSTVARIVANJE PRAVA NA NAKNADU ZA NOVOROĐENČAD
FOTO GALERIJA
FOTO GALERIJA BBŽ
KOMUNICIRAJTE
S VAŠIM ŽUPANOM
Komunicirajte sa županom
ANKETA
KORISNIKA USLUGA BBŽ
english
deutch

Adresar Bjelovarsko-bilogorska županija

UPRAVNI ODJEL ZA GRADITELJSTVO, PROMET, PROSTORNO UREĐENJE I KOMUNALNU INFRASTRUKTURU

DR. ANTE STARČEVIĆA 8, 43000 BJELOVAR
POZIVNI BROJ (043)

 

Marušić Mladen pročelnik mladen.marusic@bbz.hr 221-910
Baričević Ivan pomoćnik pročelnika ivan.baricevic@bbz.hr 221-913
Kraljić Zlatko pomoćnik pročelnika zlatko.kraljic@bbz.hr 221-913
Mamić Marijan referent za promet i komunalnu
infrastrukturu
marijan.mamic@bbz.hr 221-929
Raguž Pehar Suzana viša savjetnica za poslove
komunalne infrastrukture
suzana.raguz.pehar@bbz.hr 221-919
Stanković Ankica administrativna referentica ankica.stankovic@bbz.hr 221-919

 

Odsjek za graditeljstvo i prostorno uređenje - ZGRADA HIDROREGULACIJE (43000 BJELOVAR, V. LISINSKOG 4C)

Jurić Angelca viša referentica za poslove
graditeljstva i prostornog uređenja
angelca.juric@bbz.hr 245-085
Kocijan Gusić Ljiljana viša referentica za poslove
graditeljstva i prostornog uređenja
ljiljana.kocijan@bbz.hr 245-084
Lovčić Petar viši stručni suradnik za energetiku petar.lovcic@bbz.hr 245-083
Segin Anica viša stručna suradnica za poslove
graditeljstva i prostornog uređenja
anica.segin@bbz.hr 245-087
Škrbina Biljana voditeljica odsjeka - Bjelovar biljana.skrbina@bbz.hr 245-086
Trgovac Mrazović Maja viša referentica za poslove graditeljstva
i prostornog uređenja
maja.trgovac@bbz.hr 245-086
Vinceković Mikulandra Sandra viša savjetnica za poslove graditeljstva
i prostornog uređenja
sandra.vincekovic@bbz.hr 245-081

 

ISPOSTAVA ČAZMA (43240 ČAZMA, M. NOVAČIĆA 13)

Hanževački Marija stručna suradnica za poslove
graditeljstva i prostornog uređenja
marija.hanzevacki@bbz.hr 227-010
Mažar Igor viši referent za poslove graditeljstva
i prostornog uređenja
igor.mazar@bbz.hr 227-010
Sever Damir voditelj odsjeka - Čazma damir.sever@bbz.hr 227-010



ISPOSTAVA DARUVAR (43500 DARUVAR, TRG KRALJA TOMISLAVA 14)

Njemeček Marija voditeljica Odsjeka - Daruvar marija.njemecek@bbz.hr 334-079
Geroč Kulhavi Sandra viša stručna suradnica za poslove
graditeljstva i prosornog uređenja
sandra.geroc.kulhavi@bbz.hr 334-079
Hroh Kristijan savjetnik za poslove graditeljstva
i prostornog uređenja
kristijan.hroh@bbz.hr 334-086
Kral Anita savjetnica za poslove graditeljstva
i prostornog uređenja
anita.kral@bbz.hr 334-079
Sonički Vladimir stručni suradnik za poslove graditeljstva
i prostornog uređenja
vladimir.sonicki@bbz.hr 334-086

 

ISPOSTAVA G. POLJE (43290 G. POLJE, TRG BANA JOSIPA JELAČIĆA 1)

Piščević Jaruška voditeljica Pododsjeka - Grubišno Polje jaruska.piscevic@bbz.hr 448-029
Malina Zlatko viši referent za poslove graditeljstva
i prostornog uređenja
zlatko.malina@bbz.hr 448-029
Žarković Danijela savjetnica za poslove graditeljstva
i prostornog urešenja
danijela.zarkovic@bbz.hr 448-029


ISPOSTAVA GAREŠNICA (43280 GAREŠNICA, VLADIMIRA NAZORA 22) 

Pleho Damir voditelj odsjeka - Garešnica
damir.pleho@bbz.hr
445-419
Guberović Hanja savjetnica za poslove graditeljstva
i prostornog uređenja
hanja.guberovic@bbz.hr 445-419
Kučera Začkaj Anita administrativna referentica anita.kucera@bbz.hr 445-419
Pavić Vedran viši referent za poslove graditeljstva
i prostornog uređenja
vedran.pavic@bbz.hr 445-419

 

 

   Povratak na Adresar upravnih odjela