Uvodna riječ
 
USTROJSTVO
PRORAČUN BBŽ
VODIČ ZA GRAĐANE
JAVNA RASPRAVA O STRATEŠKOJ STUDIJI UTJECAJA NA OKOLIŠ PROSTORNOG PLANA BBŽ I O PRIJEDLOGU IV. IZMJENA I DOPUNA PROSTORNOG PLANA BBŽ
PRUZMITE ZAHTJEV ZA
OSTVARIVANJE PRAVA NA NAKNADU ZA NOVOROĐENČAD
FOTO GALERIJA
FOTO GALERIJA BBŽ
KOMUNICIRAJTE
S VAŠIM ŽUPANOM
Komunicirajte sa županom
ANKETA
KORISNIKA USLUGA BBŽ
english
deutch

Natjecanja učenika

Županijska natjecanja 2013/2014.

Popis županijskih natjecanja
Redni broj Datum natjecanja Područje natjecanja Domaćin
1. 06. veljače Lidrano OŠ Ekonomska i birotehnička škola Bjelovar
2. 07. veljače Lidrano OŠ OŠ Vladimir Nazor Daruvar
3. 18. veljače Matematika III. OŠ Bjelovar
Gimnazija Bjelovar
4. 19. veljače Vjeronauk OŠ Kapela, OŠ Sirač, Komercijalna i trgovačka škola Bjelovar
5. 21. veljače Informatika-računalstvo II. OŠ Bjelovar
Tehnička šk. Bjelovar
6. 25. veljače Latinski jezik Medicinska škola Bjelovar
7. 26. veljače Engleski jezik OŠ Čazma
SŠ Čazma
8. 27. veljače Fizika OŠ Garešnica
Tehnička šk. Daruvar
9. 28. veljače Francuski jezik Ekonomska i tur. šk. Daruvar
10. 28. veljače Talijanski jezik Turističko-ugostiteljska i prehrambena škola Bjelovar
11. 28. veljače LIK OŠ Ivanska
12. 04. ožujka Njemački jezik II. OŠ Bjelovar
SŠ A. Šenoa Garešnica
13. 05. ožujka Hrvatski jezik OŠ Rovišće
Gimnazija Bjelovar
14. 06. ožujka Geografija ČOŠ J.A. Komenski Daruvar
Ekonomska i birote. šk. Bj
15. 07. ožujka Povijest OŠ S. Kolara Hercegovac
S Bartola Kašića G.Polje
16. 07. ožujka Astronomija OŠ Nova Rača
17. 07. ožujka 56.  natjecanje mladih tehničara OŠ V. Trojstvo
18. 11. ožujka Program GLOBE Međužupanijsko natjecanje Tehnička škola Daruvar
19. 12. ožujka Logika i filozofija Gimnazija Daruvar
20. 13. ožujka Kemija OŠ Garešnica
Gimnazija Bjelovar
21. 14. ožujka Biologija IV. OŠ Bjelovar
Gimnazija Daruvar
22. 05.travnja HCK Međužupanijsko OŠ Sirač
23. do 7. travnja 54. glazbene svečanosti I. OŠ Bjelovar
24. do 7. svibnja Sigurno u prometu IV. OŠ Bjelovar

 

   Povratak na Natjecanje učenika