Uvodna riječ
USTROJSTVO
PRORAČUN BBŽ
VODIČ ZA GRAĐANE
PET GODINA BBŽ U EU
Preuzmite .pdf
VI. IZMJENE I DOPUNE PROSTORNOG PLANA BBŽ
PRUZMITE ZAHTJEV ZA
OSTVARIVANJE PRAVA NA NAKNADU ZA NOVOROĐENČAD
FOTO GALERIJA
FOTO GALERIJA BBŽ
KOMUNICIRAJTE
S VAŠIM ŽUPANOM
Komunicirajte sa županom
ANKETA
KORISNIKA USLUGA BBŽ
english
deutch

BBŽ Županijske vijesti

2017.
Travanj
21

PODIJELJENA PRIJENOSNA RAČUNALA DJECI HRVATSKIH BRANITELJA

Odjel za humanitarnu djelatnost Udruge dragovoljaca i veterana Domovinskog rata Republike Hrvatske provodi projekt „Pomozimo studentima – djeci hrvatskih branitelja kupnjom prijenosnog računala (laptopa)“ u koji se priključila i Bjelovarsko-bilogorska županija s kupnjom dva prijenosna računala za studente s područja naše županije.

Svečana podjela prijenosnih računala studentima održana je u Zagrebu u restoranu Gastro Globusu na Zagrebačkom velesajmu, na kojemu je prisustvovala i zamjenica župana Đurđica Ištef Benšić. Osim Bjelovarsko-bilogorske županije, u projekt se uključila i Općina Veliki Grđevac i Velika Pisanica, te privatni sponzori, čime je osigurano ukupno sedam laptopa za djecu hrvatskih branitelja s područja naše županije.

  Galerija fotografija - klikni na sliku za povećanje
   Povratak na sve Vijesti BBŽ-a