Uvodna riječ
USTROJSTVO
PRORAČUN BBŽ
VODIČ ZA GRAĐANE
PET GODINA BBŽ U EU
Preuzmite .pdf
V. IZMJENE I DOPUNE PROSTORNOG PLANA BBŽ
PRUZMITE ZAHTJEV ZA
OSTVARIVANJE PRAVA NA NAKNADU ZA NOVOROĐENČAD
FOTO GALERIJA
FOTO GALERIJA BBŽ
KOMUNICIRAJTE
S VAŠIM ŽUPANOM
Komunicirajte sa županom
ANKETA
KORISNIKA USLUGA BBŽ
english
deutch

BBŽ Županijske vijesti

2018.
Listopad
7

PREDSJEDNICA ŽUPANIJSKE SKUPŠTINE BJELOVARSKO-BILOGORSKE ŽUPANIJE ĐURĐICA IŠTEF BENŠIĆ I PREDSTAVNICI ŽUPANIJE NA LAĐARSKOJ GALA VEČERI

Proslavljeni bjelovarski Argonauti protekle su nedjelje, 7.listopada, organizirali Gala večer, kojoj su prisustvovali i predstavnici Bjelovarsko-bilogorske županije.
Predstavnici Bjelovarsko-bilogorske županije na Gala večeri bjelovarskih Argonauta

Već dugi niz godina Argonauti pronose ime naše županije diljem Hrvatske. Njihovi uspjesi koje su ostvarili na Maratonu lađa zlatnim su slovima upisani u povijest našeg kraja. Posljednjih nekoliko godina lijepe rezultate ostvaruju i ostale naše ekipe, među kojima se ističe ženska ekipa Nereide koja je na ovogodišnjem Maratonu lađarica osvojila prvo mjesto.

Kako bi zahvalili svima onima koji su stajali uz njih od samih početaka, Argonauti su na Gala večeri pripremili svečani program na kojem su najavili novi projekt. Riječ je o najvećoj pacifičkoj veslačkoj utrci na Havajima na kojoj planiraju nastupiti 2020.godine.

No, do tada, ono o čemu će se i dalje pričati je Maraton lađa i pobjeda koju su Argonauti ostvarili 2016.godine. U njihovim pothvatima podršku im je davala i Bjelovarsko-bilogorska županija:“ Čast mi je večeras biti s vama ovdje, podijeliti duh tih dobrih vibracija iz neretvanskog kraja. No, još mi je veća čast bila kao bjelovarska navijačica, u prelijepom neretvanskom kraju 2016.godine, svjedočiti velikom čudu koje su ostvarili naši Argonauti. Ovom prilikom želim čestitati svim sudionicima, svim ekipama koje su ove godine sudjelovale na Maratonu lađa. Čestitam ekipi Nereida na osvojenom zlatu, Argonautima na osvojenom drugom mjestu, Šumarima na značajnom poboljšanju, ali i ekipi Argo II koja je prvi put nastupila. Malo tko je vjerovao da će 2007.godine,kada su po prvi put otišli veslati iz bjelovarskog kraja, da će desetak godina nakon toga iz našeg kraja čak četiri ekipe sudjelovati i da će prelijepa neretvanska rijeka osvojiti mnoga srca naših Bjelovarčana“,  rekla je predsjednica Županijske skupštine Bjelovarsko-bilogorske županije Đurđica Ištef Benšić te u ime naše Županije zahvalila svim lađarima, lađaricama na velikoj promidžbi koju su učinili za naš kraj.

  Galerija fotografija - klikni na sliku za povećanje
Predstavnici Bjelovarsko-bilogorske županije na Gala večeri bjelovarskih Argonauta
Predstavnici Bjelovarsko-bilogorske županije na Gala večeri bjelovarskih Argonauta
Predstavnici Bjelovarsko-bilogorske županije na Gala večeri bjelovarskih Argonauta
Predstavnici Bjelovarsko-bilogorske županije na Gala večeri bjelovarskih Argonauta
Predstavnici Bjelovarsko-bilogorske županije na Gala večeri bjelovarskih Argonauta
   Povratak na sve Vijesti BBŽ-a