Uvodna riječ
USTROJSTVO
PRORAČUN BBŽ
VODIČ ZA GRAĐANE
PET GODINA BBŽ U EU
Preuzmite .pdf
VI. IZMJENE I DOPUNE PROSTORNOG PLANA BBŽ
PRUZMITE ZAHTJEV ZA
OSTVARIVANJE PRAVA NA NAKNADU ZA NOVOROĐENČAD
FOTO GALERIJA
FOTO GALERIJA BBŽ
KOMUNICIRAJTE
S VAŠIM ŽUPANOM
Komunicirajte sa županom
ANKETA
KORISNIKA USLUGA BBŽ
english
deutch

BBŽ Županijske vijesti

2018.
Rujan
4

ŽUPAN DAMIR BAJS SUDJELOVAO NA OTVORENJU KLUBA ZA ZAPOŠLJAVANJE U BJELOVARU

Bjelovarski centar za razvoj civilnog društva provodi projekt pod nazivom „Špica rada.“ U sklopu projekta u Bjelovaru je otvoren Klub za zapošljavanje na čijem je otvorenju sudjelovao i bjelovarsko-bilogorski župan Damir Bajs sa suradnicima.
Župan Damir Bajs sudjelovao na otvorenju Kluba za zapošljavanje u Bjelovaru

Naime, Bjelovarsko-bilogorska županija partner je Bjelovarskom centru za razvoj civilnog društva u projektu pod nazivom „Špica rada“.

„ Sam naziv projekta Špica rada govori da se radi o zapošljavanju, o pomaganju osobama koje su nezaposlene da lakše pronađu svoj put do novog posla. Sam projekt „Špica rada“ je europski projekt financiran iz Europskog socijalnog fonda. Ono što mene posebno veseli je da širimo naš posao. Kroz ovaj projekt otvorili smo jedan ured u Daruvaru i ovaj ured u Bjelovaru. U uredu su zaposlene dvije osobe koje su u prošlom projektu prošle jednu našu edukaciju. Veseli me da ured u Daruvaru dobro radi. Tamo nam se javljaju osobe koje su nezaposlene, traže informacije, raspituju se kako im možemo pomoći. S druge strane, imamo i poslodavce koji dolaze u urede i daju ponude za radna mjesta. U ovom projektu predviđene su i razne edukacije, radionice, prekvalifikacije za koje već kreću prijave. Sve naše prekvalifikacije su potpuno besplatne za korisnike i upisivat će se u radnu knjižicu. Zahvaljujem se Regionalnoj razvojnoj agenciji na pomoći te Bjelovarsko-bilogorskoj županiji bez čije podrške svega ovoga ne bi bilo“, rekao je predsjednik Bjelovarskog centra za razvoj civilnog društva Željko Pavleković.

Vrijednost projekta je  978. 039, 92 kuna i traje 30 mjeseci.

„ U ovih nekoliko godina puno toga se u našoj županiji promijenilo. Govorimo o jednoj ukupnosti civilnog društva, nizu projekata koji su zaživjeli i jednom buđenju naše županije upravo u tom segmentu. Županije je tu i bit će partner našim  neprofitnim ustanovama, posebice udrugama iz civilnog društva, sve u cilju kako bi se pokrenuo taj segment. Posebno bih pohvalio Bjelovarski centar za razvoj civilnog društva. Oni su jedna od najaktivnijih udruga u županiji pa i šire. Ja sam uvjeren da će se u ovom projektu koji traje 30 mjeseci vidjeti rezultati“, istaknuo je prilikom otvorenja ureda župan Damir Bajs.

„ Ono što mogu reći u svoje ime je da smo uvijek tu za suradnju, Županija je uvijek tu otvorenih vrata za osobe koje su slabo zapošljive, koje su duže na tržištu rada. Podrška u svakom smislu i želim vam uspjeh i sreću u radu“, naglasila je zamjenica župana Bojana Hribljan.

Klub za zapošljavanje smješten je u ulici V. Nazora 22 u Bjelovaru i otvoren je svaki radni dan od 8 do 16 sati.

  Galerija fotografija - klikni na sliku za povećanje
Župan Damir Bajs sudjelovao na otvorenju Kluba za zapošljavanje u Bjelovaru
Župan Damir Bajs sudjelovao na otvorenju Kluba za zapošljavanje u Bjelovaru
Župan Damir Bajs sudjelovao na otvorenju Kluba za zapošljavanje u Bjelovaru
Župan Damir Bajs sudjelovao na otvorenju Kluba za zapošljavanje u Bjelovaru
Župan Damir Bajs sudjelovao na otvorenju Kluba za zapošljavanje u Bjelovaru
Župan Damir Bajs sudjelovao na otvorenju Kluba za zapošljavanje u Bjelovaru
Župan Damir Bajs sudjelovao na otvorenju Kluba za zapošljavanje u Bjelovaru
Župan Damir Bajs sudjelovao na otvorenju Kluba za zapošljavanje u Bjelovaru
Župan Damir Bajs sudjelovao na otvorenju Kluba za zapošljavanje u Bjelovaru
Župan Damir Bajs sudjelovao na otvorenju Kluba za zapošljavanje u Bjelovaru
   Povratak na sve Vijesti BBŽ-a