• BBŽ - BJELOVARSKO BILOGORSKA Županija
Uvodna riječ

BBŽ Županijske vijesti

2020.
Listopad
18

16 NOVIH SLUČAJEVA ZARAZE COVIDOM-19 U BJELOVARSKO-BILOGORSKOJ ŽUPANIJI

U Bjelovarsko-bilogorskoj županiji 16 je novih slučajeva zaraze koronavirusom.
11 novozaraženih osoba s područja je grada Bjelovara, a po jedna novooboljela osoba s područja je grada Daruvara te općina Štefanje, Velika Trnovitica, Rovišće i Đulovac. Četiri novozaražene osobe zdravstveni su djelatnici. Trenutno je u Bjelovarsko-bilogorskoj županiji 100 aktivnih slučajeva zaraze COVIDOM-19. U samoizolaciji je u našoj županiji 673 osoba. Preminula je jedna osoba s područja Bjelovarsko-bilogorske županije zaražena koronavirusom. Osmi je to smrtni slučaj na području naše županije vezan uz COVID-19. Dvije zaražene osobe od jučer učenici su jedne osnovne i jedne srednje škole na području grada Bjelovara, a nakon što je provedena epidemiološka obrada njihovi razredi stavljeni su u samoizolaciju. Budimo i dalje odgovorni prema sebi i drugima, poštujmo sve propisane mjere i čuvajmo svoje i zdravlje svih nas!
   Povratak na sve Vijesti BBŽ-a