• BBŽ - BJELOVARSKO BILOGORSKA Županija

BBŽ Županijske vijesti

2020.
Svibanj
16

BJELOVARSKO-BILOGORSKA ŽUPANIJA KORONA-FREE ŽUPANIJA

Bjelovarsko-bilogorska županija od danas je „korona- free“ županija jer je izliječen i posljednji zaraženi pacijent koronavirusom.

Na području naše županije do sada je bilo 10 osoba zaraženih koronavirusom i svi su ozdravili.

Ukupno je do sada u našoj županiji bilo testirano 649 osoba.

„Sa zadovoljstvom mogu reći da je naša županija s današnjim danom korona- free županija, odnosno da više nemamo zaraženih osoba koronavirusom. Znak je to da smo svi zajedno do sada dobro radili, stoga zahvaljujem našim zdravstvenim djelatnicima, policiji, HGSS-u, našim Stožerima i  ostalima koji sudjeluju u borbi protiv koronavirusa, a veliku zahvalu upućujem i  našim sugrađanima koji su se pridržavali svih mjera koje su bile propisane od strane epidemiologa te ih pozivam da tako čine i dalje“, kaže župan Damir Bajs.

Kako bi naša županija ostala „korona-free“, pridržavajmo se i dalje svih propisanih preporuka i savjeta struke.

   Povratak na sve Vijesti BBŽ-a