• BBŽ - BJELOVARSKO BILOGORSKA Županija

BBŽ Županijske vijesti

2019.
Siječanj
10

KONSTITUIRAN SAVJET MLADIH BJELOVARSKO-BILOGORSKE ŽUPANIJE

Konstituiran je novi saziv Savjeta mladih Bjelovarsko-bilogorske županije. Na konstituirajućoj sjednici održanoj jučer, 10.siječnja, za predsjednika Savjeta mladih naše županije izabran je Kristian Koščak dok je njegovom zamjenicom imenovana Hana Kuharski. Inače, Savjet mladih Bjelovarsko-bilogorske županije ukupno ima 11 članova i 11 zamjenika članova kojima mandat traje 3 godine.
Konstituiran novi saziv Savjeta mladih BBŽ

Pred Savjetom mladih Bjelovarsko-bilogorske županije sada je donošenje programa rada i plana aktivnosti koje će provoditi tijekom ove godine, a upravo za njihove programe i projekte Bjelovarsko-bilogorska županija u svom je ovogodišnjem proračunu osigurala 130.000 kuna. 

Inače, Savjet mladih savjetodavno je tijelo Bjelovarsko-bilogorske županije osnovano s ciljem promicanja i zagovaranja prava, potreba i interesa mladih u našoj županiji. U okviru svoga djelokruga Savjet mladih bavi se pitanjima značajnima za život mladih,  ali raspravlja i o pitanjima iz djelokruga rada Županijske skupštine koji su od interesa za mlade.

Također, Savjet mladih Bjelovarsko-bilogorske županije sudjeluje u radu Županijske skupštine  prilikom donošenja odluka, mjera, programa od osobitog značaja za unaprjeđivanje položaja mladih, sudjeluje u izradi, provedbi i praćenju provedbe lokalnih programa za mlade, potiče informiranje mladih o svim pitanjima značajnim za unaprjeđivanje položaja mladih, međusobnu suradnju savjeta mladih u Republici Hrvatskoj te suradnju i razmjenu iskustava s organizacijama civilnog društva.

  Galerija fotografija - klikni na sliku za povećanje
Konstituiran novi saziv Savjeta mladih BBŽ
Konstituiran novi saziv Savjeta mladih BBŽ
Konstituiran novi saziv Savjeta mladih BBŽ
Konstituiran novi saziv Savjeta mladih BBŽ
Konstituiran novi saziv Savjeta mladih BBŽ
Konstituiran novi saziv Savjeta mladih BBŽ
Konstituiran novi saziv Savjeta mladih BBŽ
Konstituiran novi saziv Savjeta mladih BBŽ
Konstituiran novi saziv Savjeta mladih BBŽ
Konstituiran novi saziv Savjeta mladih BBŽ
Konstituiran novi saziv Savjeta mladih BBŽ
   Povratak na sve Vijesti BBŽ-a