• BBŽ - BJELOVARSKO BILOGORSKA Županija

BBŽ Županijske vijesti

2018.
Studeni
12

SVE NADLEŽNE SLUŽBE SPREMNE ZA NADOLAZEĆE ZIMSKO RAZDOBLJE

Već tradicionalno, uoči nadolazećeg zimskog razdoblja, u Bjelovarsko-bilogorskoj županiji održan je sastanak na temu mjera civilne zaštite u nepovoljnim vremenskim uvjetima. Sastanku je prisustvovala i zamjenica župana Bojana Hribljan, inače i zamjenica načelnika Stožera zaštite i spašavanja BBŽ.
Sastanak predstavnika sustava civilne zaštite te općina i gradova naše županije

Sastanak je organiziran s ciljem pripreme pojedinih elemenata sustava civilne zaštite za njihovo usklađeno i pravovremeno reagiranje uslijed nepovoljnih vremenskih uvjeta za nadolazeći zimski period.
Na radnom sastanku sudjelovali su i predstavnici Područnog ureda za zaštitu i spašavanje Bjelovar kao i predstavnici nadležnih službi, institucija i poduzeća koja upravljaju vodnom, cestovnom i energetskom infrastrukturom, te stalnim operativnim snagama sustava civilne zaštite.
Kako bi što spremnije dočekali nepovoljne vremenske uvjeti koji nas očekuju narednih mjeseci, svi sudionici sastanka pripremili su pismena izvješća sa ocjenom stupnja spremnosti za reagiranje i otklanjanje posljedica u slučaju nepovoljnih izvanrednih vremenskih uvjeta, koja su na sastanku i prezentirali.
Na kraju sastanka zaključeno je kako su sve nadležne službe spremne za zimski period koji je pred nama.

  Galerija fotografija - klikni na sliku za povećanje
Sastanak predstavnika sustava civilne zaštite te općina i gradova naše županije
Sastanak predstavnika sustava civilne zaštite te općina i gradova naše županije
Sastanak predstavnika sustava civilne zaštite te općina i gradova naše županije
Sastanak predstavnika sustava civilne zaštite te općina i gradova naše županije
Sastanak predstavnika sustava civilne zaštite te općina i gradova naše županije
   Povratak na sve Vijesti BBŽ-a