• BBŽ - BJELOVARSKO BILOGORSKA Županija
Uvodna riječ

BBŽ Županijske vijesti

2020.
Listopad
14

9 NOVIH SLUČAJEVA ZARAZE KORONAVIRUSOM U BJELOVARSKO-BILOGORSKOJ ŽUPANIJI

U Bjelovarsko-bilogorskoj županiji devet je novih slučajeva zaraze koronavirusom.
Četiri novozaražene osobe s područja su grada Bjelovara, dvije su s područja grada Daruvara, a po jedna novozaražena osoba s područja je općine Rovišće, Končanica i Đulovac. Dvije novozaražene osobe zdravstveni su djelatnici s područja grada Daruvara. Među novooboljelim osobama jedna je korisnik privatnog doma za starije osobe u Bjelovaru u kojem je već bilo pozitivnih osoba na COVID-19. Jedna osoba s područja Bjelovarsko-bilogorske županije preminula je od koronavirusa. Šesti je to smrtni slučaj na području naše županije vezan uz COVID-19. Trenutno je u našoj županiji 71 aktivan slučaj zaraze koronavirusom. U Bjelovarsko-bilogorskoj županiji u samoizolaciji je 480 osoba. Budimo i dalje odgovorni prema sebi i drugima, poštujmo sve propisane mjere i čuvajmo svoje i zdravlje svih nas!
   Povratak na sve Vijesti BBŽ-a