• BBŽ - BJELOVARSKO BILOGORSKA Županija

Adresar Bjelovarsko-bilogorska županija

CENTRALA

tel: 221-900

SLUŽBA UREDA ŽUPANA

pročelnica: Posavac Mirjana
tel: 221-905
e-mail: mirjana.posavac@bbz.hr

UPRAVNI ODJEL ZA PRAVNE I ZAJEDNIČKE POSLOVE

v.d. pročelnice: Legin Ivana
tel: 278-121
e-mail: ivana.legin@bbz.hr

UPRAVNI ODJEL ZA FINANCIJE

v.d. pročelnice: Raguž Pehar Suzana
tel: 221-919
e-mail: suzana.raguz.pehar@bbz.hr

UPRAVNI ODJEL ZA GOSPODARSKI RAZVOJ I KOMUNALNE DJELATNOSTI

v.d. pročelnika: Jurina Dalibor
tel: 221-934
e-mail: dalibor.jurina@bbz.hr

UPRAVNI ODJEL ZA PROSTORNO UREĐENJE, GRADNJU, ZAŠTITU OKOLIŠA I ZAŠTITU PRIRODE

v.d. pročelnice: Sabljak Murlin Ivana
tel: 221-910
e-mail: ivana.sabljak.murlin@bbz.hr

UPRAVNI ODJEL ZA POLJOPRIVREDU

pročelnik: Pavičić Zlatko
tel: 221-912
e-mail: zlatko.pavicic@bbz.hr

UPRAVNI ODJEL ZA DRUŠTVENE DJELATNOSTI I OBRAZOVANJE

pročelnica: Prugovečki Klepac Andrea
tel: 221-931
e-mail: andrea.prugovecki.klepac@bbz.hr

UPRAVNI ODJEL ZA ZDRAVSTVO, DEMOGRAFIJU I MLADE

v.d. pročelnice: Mišir Snježana
tel: 221-930
e-mail: snjezana.misir@bbz.hr

SLUŽBA ZA UNUTARNJU REVIZIJU

pročelnica: Polančec Lukinec Melita
tel: 221-927
e-mail: melita.polancec.lukinec@bbz.hr

BJELOVARSKO BILOGORSKE VODE

direktor: Lučić Dragan
tel: 221-929
e-mail: dragan.lucic@bbz.hr

UPRAVNI ODJEL ZA POSLOVE DRŽAVNE UPRAVE

pročelnica: Zvjezdana Stella Horvatinčić
tel: 278-171
e-mail: stella.horvatincic@bbz.hr