Uvodna riječ
USTROJSTVO
PRORAČUN BBŽ
VODIČ ZA GRAĐANE
PET GODINA BBŽ U EU
Preuzmite .pdf
VI. IZMJENE I DOPUNE PROSTORNOG PLANA BBŽ
PRUZMITE ZAHTJEV ZA
OSTVARIVANJE PRAVA NA NAKNADU ZA NOVOROĐENČAD
FOTO GALERIJA
FOTO GALERIJA BBŽ
KOMUNICIRAJTE
S VAŠIM ŽUPANOM
Komunicirajte sa županom
ANKETA
KORISNIKA USLUGA BBŽ
english
deutch

BBŽ Županijske vijesti

2020.
Svibanj
5

BJELOVARSKO-BILOGORSKA ŽUPANIJA I DALJE BEZ NOVOZARAŽENIH KORONAVIRUSOM I BEZ NOVIH SLUČAJEVA KRŠENJA MJERA SAMOIZOLACIJE

Dobra epidemiološka situacija u Bjelovarsko-bilogorskoj županiji nastavlja se i dalje. Novih slučajeva zaraze koronavirusom u našoj županiji nema. Jučer je testirano 15 osoba, 14 nalaza je negativno, a za jednu osobu nalaz se očekuje tijekom dana.

Ukupno je do sada u našoj županiji bilo zaraženo 10 osoba, a 7 njih je ozdravilo.

Na području naše županije u samoizolaciji je 470 osoba. Niti jučer nije bilo kršenja mjera samoizolacije, a ukupno je do sada bio 51 takav slučaj. Također, policija je obavila 3674 nadzora provođenja mjera samoizolacije.

S jučerašnjim danom počela je druga faza popuštanja mjera samoizolacije koja podrazumijeva postupno reaktiviranje rada javnog i privatnog zdravstvenog sustava, ali uz poštivanje posebnih epidemioloških mjera kao i početak rada djelatnosti u kojima se ostvaruje bliski kontakt s klijentima poput frizera, brijača, salona za masažu...

Do sada, niti jedan zdravstveni djelatnik u našoj županiji nije zaražen koronavirusom.

Odgovorno ponašanje neka nam i dalje svima bude prioritet!

   Povratak na sve Vijesti BBŽ-a