• BBŽ - BJELOVARSKO BILOGORSKA Županija

BBŽ Županijske vijesti

2020.
Travanj
24

DEVETI DAN BEZ NOVOZARAŽENIH OD KORONAVIRUSA NA PODRUČJU BJELOVARSKO-BILOGORSKE ŽUPANIJE

Na području Bjelovarsko-bilogorske županije deveti dan za redom nema zaraženih osoba koronavirusom.

Tako je u protekla 24 sata testirano u našoj županiji 17 osoba i svih 17 nalaza je negativno. Treba spomenuti kako se brisevi pacijenata na koje se sumnja da su zaraženi koronavirusom u Bjelovarsko-bilogorskoj županiji uzimaju na tri mjesta: u Općoj bolnici Bjelovar te u dvije izdvojene COVID ambulante Doma zdravlja BBŽ u Bjelovaru i Daruvaru.

Broj osoba u samoizolaciji na području Bjelovarko-bilogorske županije svakog dana sve je manji, pa je tako na području naše županije trenutno u samoizolaciji 243 osobe. Policijska uprava bjelovarsko-bilogorska u posljednjih 24 sata zabilježila je 3 kršenja mjera samoizolacije ili ukupno 44 do sada. Od kada policijski djelatnici županijske Policijske uprave vrše kontrolu mjera samoizolacije došli do brojke od 2834 provjera.

Budimo i dalje disciplinirani i slušajmo savjete struke, jer prevencija je najbolji način obrane od koronavirusa.

#ostanidoma

  Galerija fotografija - klikni na sliku za povećanje
   Povratak na sve Vijesti BBŽ-a