• BBŽ - BJELOVARSKO BILOGORSKA Županija

BBŽ Županijske vijesti

2020.
Travanj
9

NEMA NOVIH SLUČAJEVA ZARAZE KORONAVIRUSOM U BJELOVARSKO-BILOGORSKOJ ŽUPANIJI

Nakon što su jučer potvrđena dva nova slučaja zaraze koronavirusom u Bjelovarsko-bilogorskoj županiji, danas nema novozaraženih osoba. Deset osoba je testirano i svi nalazi su negativni.

U našoj županiji ukupno je osam osoba zaraženih koronavirusom. Jedna osoba na liječenju je na odjelu za izolaciju u Općoj bolnici Bjelovar , jedna osoba liječi se u Klinici za infektivne bolesti „Dr.Fran Mihaljević“ Zagreb, a šest osoba je u samoizolaciji.

Do sada je u Općoj bolnici Bjelovar na koronavirus testirano 129 osoba.

459 osoba nalazi se u samoizolaciji.

Naša županija je među onima koje imaju najmanji broj zaraženih koronavirusom. Kako bi tako i ostalo i dalje se moramo svi truditi i pridržavati se svih uputa stručnjaka.

Pred nama je najveći kršćanski blagdan, Uskrs. Vrijeme je to kada osobito do izražaja dolazi ljubav prema bližnjima i briga jednih o drugima. Stoga je potrebno mjere prevencije podignuti na još višu razinu, a čuvanje zdravlja neka nam svima bude prioritet.

#ostanidoma

   Povratak na sve Vijesti BBŽ-a