• BBŽ - BJELOVARSKO BILOGORSKA Županija

BBŽ Županijske vijesti

2020.
Travanj
21

ŠESTI DAN BEZ NOVOOBOLJELIH OD KORONAVIRUSA U BBŽ

U Općoj bolnici Bjelovar u protekla 24 sata testirano je 30 osoba na koronavirus i za svih 30 osoba nalazi su negativni

Tako je na području Bjelovarsko-bilogorske županije do sada potvrđeno 10 oboljelih osoba od koronavirusa od kojih je 4 njih izliječeno.

U samoizolaciji na području naše županije nalazi se 306 osoba, a Policijska uprava bjelovarsko-bilogorska u posljednjih 24 sata zabilježila je samo 1 kršenje mjera samoizolacije. Do sada su djelatnici županijske Policijske uprave izvršili kontrolu mjera samoizolacije 2558 puta.

Zahvaljujući disciplini naših građana i pridržavanju svih mjera i uputa u prevenciji širenja zaraze koronavirusom naša županija nalazi se na samom dnu ljestvice hrvatskih županija po broju oboljelih. Budimo odgovorni i dalje kako bi se ove pozitivne brojke nastavile i kako bi se sačuvalo zdravlja naših stanovnika.

#ostanidoma

  Galerija fotografija - klikni na sliku za povećanje
   Povratak na sve Vijesti BBŽ-a