• BBŽ - BJELOVARSKO BILOGORSKA Županija

BBŽ Županijske vijesti

2021.
Srpanj
15

ŽUPAN MARUŠIĆ I ZAMJENICA JUNGIĆ S RAVNATELJIMA SREDNJIH ŠKOLA

Nakon što je jučer održan radni sastanak s ravnateljima Osnovnih škola kojima je osnivač Bjelovarsko-bilogorska županija danas je održan sastanak s ravnateljima Srednjih škola. Teme su se odnosile na ulaganje u škole, uvjete rada, mrežu škola te podizanje kvalitete rada u sustavu srednjoškolskog obrazovanja.
Radni sastanak s ravnateljima Srednjih škola

„Želim dobru suradnju i sinergiju za svim ravnateljima naših škola, jer samo zajedničkim radom možemo naprijed. Uvijek ću vas poslušati i razgovarati s vama, jer vi ste struka, vi ste ravnatelji naših škola i vrata Županije uvijek će vam biti otvorena“, poručio je župan Marko Marušić okupljenim ravnateljima.

Župan Marušić zahvalio se dugogodišnjem ravnatelju Tehničke škole Bjelovar Anti Šoli koji je ovih dana otišao u mirovinu na svemu onome što je dao za Tehničku školu, za profesionalan i brižan rad prema svima kako zaposlenicima škole tako i učenicima. Također, župan se zahvalio i dugogodišnjem ravnatelju bjelovarske Gimnazije Želimiru Vujiću koji će uskoro u zasluženu mirovinu rekavši kako oduvijek zna za dobar i odgovoran rad cijenjenih prosvjetnih djelatnika i ravnatelja Vujića i Šole, našalivši se kako ih slobodno može već sada nazvati legendama.

Ravnatelj Ante Šola zahvalio se županu i izrazio nadu da će župan Marušić imati bolji odnos s ravnateljima za razliku od prethodnika barem što se po njegovu iskustvu tiče, a sve na dobrobit srednjoškolskih ustanova na području županije, dok je ravnatelj Vujić rekao kako okupljene kolege uvijek mogu računati na njihovu pomoć.

Slijedeći radni sastanak s ravnateljima županijskih srednjih škola zakazan je uoči nove školske godine i oni će se od sada održavati redovito.

  Galerija fotografija - klikni na sliku za povećanje
Radni sastanak s ravnateljima Srednjih škola
Radni sastanak s ravnateljima Srednjih škola
Radni sastanak s ravnateljima Srednjih škola
Radni sastanak s ravnateljima Srednjih škola
Radni sastanak s ravnateljima Srednjih škola
Radni sastanak s ravnateljima Srednjih škola
Radni sastanak s ravnateljima Srednjih škola
Radni sastanak s ravnateljima Srednjih škola
Radni sastanak s ravnateljima Srednjih škola
Radni sastanak s ravnateljima Srednjih škola
   Povratak na sve Vijesti BBŽ-a